Gemon

30 položiek celkom
gemon gatto umido buste bocconcini con manzo e verdure adult
€0,60

Chutné kapsičky s hovädzím mäsom a zeleninou. Kompletné krmivo pre dospelé mačky vo veku 12 mesiacov a viac. Lahodný prírodný recept s čerstvým, vysoko chutným hovädzím mäsom. 

Kód: 401
gemon gatto umido buste bocconcini con coniglio e verdure adult
€0,60

Chutné kapsičky s hovädzím mäsom a zeleninou. Kompletné krmivo pre dospelé mačky vo veku 12 mesiacov a viac. Lahodný prírodný recept s čerstvým, vysoko chutným hovädzím mäsom. 

Kód: 402
gemon gatto umido buste bocconcini con pollo kitten
€0,60

Kapsičky Gemon Cat kitten s hovädzím mäsom. Kompletné krmivo pre mačiatka vo veku do 12 mesiacov. Lahodný prírodný recept s čerstvým hovädzím mäsom. Vyrobené podľa talianskej...

Kód: 947
gemon gatto umido buste bocconcini con tacchino senior
€0,60

Kapsičky pre staršie mačky s morčacím mäsom. Kompletné krmivo starších mačiek vo veku od 8 rokov a viac. Lahodný prírodný recept s čerstvým morčacím vysoko chutným mäsom.

Kód: 403
gemon gatto umido buste bocconcini con tonno e orata sterilzed
€0,60

Chutné kapsičky s tuniakom. Kompletné krmivo pre dospelé kastrované mačky vo veku 12 mesiacov a viac. Lahodný prírodný recept s čerstvým, vysoko chutným tuniakom.

Kód: 404
gemon cane umido buste bocconcini con manzo e prosciutto adult
€0,60

Kapsičky s hovädzím a šunkou sú kompletné krmivo pre dospelých psov vo veku 12 mesiacov a viac. Vynikajúci recept vyrobený v Taliansku, bezlepkový, ideálny pre všetky plemená.

Kód: 358
gemon cane umido buste bocconcini con selvaggina adult
€0,60

Kapsičky so zverinou sú kompletné krmivo pre dospelých psov vo veku 12 mesiacov a viac. Vynikajúci recept vyrobený v Taliansku, bezlepkový, ideálny pre všetky plemená.

Kód: 357
gemon cane umido buste bocconcini con pollo puppy e junior1
€0,60

Kapsičky s kuracím mäsom sú kompletné krmivo pre šteniatka od 2 do 10 mesiacov. Vynikajúci recept vyrobený v Taliansku, bezlepkový, ideálny pre všetky plemená.

Kód: 356
gemon cane umido buste bocconcini con tacchino senior2
€0,60

Chunkies with Turkey Senior je kompletné krmivo pre dospelých psov vo veku 8 rokov a viac. Vynikajúci recept vyrobený v Taliansku, bezlepkový, ideálny pre všetky plemená.

Kód: 359
m 2910
Tip
€1

Konzerva pre dospelé mačky s hovädzím mäsom.

Kód: 4590
Chunkies with rabbit
Tip
Gemon Cat Rabbit 400g
Skladom (>5 ks)
€1

Kompletné krmivo pre sterilizované mačky vo veku od 12 mesiacov. Lahodná prírodná receptúra ​​s čerstvým talianskym mäsom, vysoko chutným a bezlepkovým.

Kód: 4596
stiahnuť (5)
Gemon Cat Salmon 400g
Momentálne nedostupné (>5 ks)
€1

Chutné kúsky mäsa s lososom a krevetami pečené v rúre. Obsahujú vysoké percento kvalitných proteínov, vitamínov a vyznačujú sa vysokou stráviteľnosťou. Bez konzervačných látok.

Kód: 4599
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 30 položiek celkom