Vodítko Fitactive modré XS / 3m pásik

Kód: 5862
Neohodnotené
€11,10 €11,10 / 1 ks
Skladom (5 ks)

Vodítko Fitactive Automata XS je praktické navíjacie vodítko pre psov s hmostnosťou do max 12kg. S jeho pomocou si v závislosti od podmienok jednoducho vyberiete, ako ďaleko máte svojho miláčika pri prechádzke pustiť. Týmto spôsobom mu môžete ponúknuť kombinovanú radosť z bezpečia a slobody.

Detailné informácie

Darček
Darček
ku každej objednávke nad 50€
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
na vybrané produkty
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
do 48 hodín
Viac ako 10 prevádzok
Viac ako 10 prevádzok
po Slovensku

Podrobný popis

Dĺžku môžete nastaviť pomocou tlačidla na rukoväti, uzamknúť dĺžku alebo zabezpečiť voľný pohyb. Ovládanie je veľmi jednoduché: stlačením tlačidla zabrzdíte a zatlačením kolíka na tlačidle dopredu zaistíte a potiahnutím dozadu uvoľníte dĺžku vodiacej pásky.

Jeho ergonomická rukoväť zaisťuje pohodlné uchopenie, aby ste svojho miláčika mohli držať čo najbezpečnejšie.
Uzamykací systém D-lock umožňuje ľahké a jednoduché brzdenie, takže sa môžete ľahko rozhodnúť, kedy svojho miláčika zastaviť. S jeho pomocou môžete bezpečne určiť, ako ďaleko by ste mali svojho psa od seba pustiť. Okrem toho môžete rýchlo a jednoducho zmeniť ideálnu vzdialenosť podľa podmienok.
Vodiaci drôt je vyrobený z pásky namiesto šnúry, takže je oveľa odolnejší voči poškodeniu a lepšie znáša záťaž naň kladenú. Navyše sa nekrúti, ale jeho stuha sa otáča o 360 o , takže sa nenavíja ani nezamotáva, čím sa rieši najväčší problém vodítok s nastaviteľnou dĺžkou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: