Magic Ring červený 27 cm, odolná hračka z EVA peny

Kód: 668
Neohodnotené
Značka: JK
€9,90
Skladom (>5 ks)

 

hračka pre psov z EVA peny
výcviková pomôcka a motivácia
nepoškodzuje zuby a ďasná psa
veľkosť 27 cm, hmotnosť cca 200 g

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zdravotne nezávadná hračka pre psov z EVA peny odolná voči zápachu a nečistotám. Nejedná sa iba o hračku, ale o výcvikovú pomôcku, ktorá Vášmu psíkovi pri hre precvičia všetky svalové partie a rozvinie aj jeho mentálne schopnosti. Nenechávajte Vášho psa s hračkou osamote, ale využite ju ku spoločným hrám. Tým táto hračka nestratí pre Vášho psíka nič zo svojej atraktivity.

Hračka je plávajúca a je vhodná pre hru vo vode. Psíci bývajú touto hračkou natoľko zaujatí, že strácajú obavy z vody a zdokonaľujú sa v plávaní. Hračka nepoškodzuje psovi zuby a ďasná a je vhodná pre všetky psie plemená - ako pre šteňatá, tak pre psie dospelákov. Hračka je mäkká a odolná v ťahu. To, že na ňu zostávajú stopy po zuboch, nie je nijako na závadu a životnosť hračky to nijako neznižuje. Táto hračka nevyžaduje náročnú údržbu. Stačí ju len umyť pod prúdom vody.

Napriek tomu, že je táto hračka ľahká, veľmi dobre lieta. Je vhodná aj pre slabšie osoby (napr. Deti a dôchodcov). Aj títo ľudia si s hračkou a so svojím psím miláčikom vydrží hrať veľmi dlho práve pre jej nízku hmotnosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: